kupowanie telefonu w lombardzie

Dziewięć kwitnącej Przedsiębiorcy w obliczu obecnego kryzysu gospodarczego

1. lombardy

Tradycyjnie przeznaczenia zdesperowani, lombardy są bardziej zajęty niż kiedykolwiek wcześniej, wiele osób woli zastawić swoje cenne rzeczy, niż sprzedać je bezpośrednio na ebay. Lombardy w Europie i USA, zgłaszają się do wzrostu 400% w biznesie, od października 2008. I z ceną złota wschodzące, wiele osób zastawu na ich złoto za gotówkę, jak lombardów dokonywanie błyskawicznych zyski na cenie złota.

2.Campsites

Nawet jeśli jest kryzys gospodarczy, wakacje są nadal potrzebne dla większości ludzi, a jednocześnie wysokiej klasy i branży turystycznej dalekich cierpi, dolny koniec namiotowe wakacje stają się trend Turystyki tym year.Localized dla wygrywa w krajach takich jak UK, były słabe waluty oznacza, że ??święta są w domu, a obóz donoszą ogromny wzrost rezerwacji. W USA, weekendowe wyjazdy kempingi mogą zastąpić roczny urlop, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich chętnych do inwestowania w tańszej ziemi i stworzenie kemping.

3. Strony Social Network

Teraz, że wiele osób ma więcej czasu i mniej wydać w ich kieszeniach, serwisach społecznościowych donoszą duży wzrost natężenia ruchu. Przedsiębiorca, który wpada na pomysł, aby włączyć tę tendencję w taki sposób, aby zarobić dochodów, może w przyszłości stać się bardzo bogatym, ponieważ ludzie szukają alternatywnych sposobów taniej rozrywki.

4. Złote Handlowcy

Zaufanie do banków i walut jest cały czas niskie, gdyż wielu inwestorów zwraca się do złota jako bezpiecznej przystani. Obrót złotem jest zwycięzcą krótkoterminowe, dopóki znów rośnie zaufanie w gospodarce, a ludzie czują się bezpiecznie, że ich waluty nie będzie dewaluacji.

5. Sklepy zabezpieczeń

W wielu krajach najgorętszych sprzedawane jest „bezpieczne”, jak dawni deponentów banku przenieść ich dom gotówki, zamiast zostawić go w niestabilnych banków.

– autor artykułu