kupowanie bizuterii w lombardzie

Federal Firearms License – Jak Get Your FFL

Federalny pozwolenie na broń jest powszechnie nazywany (OFF) są podzielone na kilka różnych klasyfikacjach licencji. Te trzy różne klasy podatkowe pomogą określić, czy jesteś dystrybutorem, producent lub importer broni palnej.

Jeśli chcesz być rusznikarz lub pistolet dystrybutorem będziesz musiał uzyskać FFL. Będzie wymagać pierwszy typ licencji. Jeśli masz zamiar sprzedać broń palną lub wykonania konserwacji broni palnej do ludzi, będziesz chciał uzyskać typu 1 Tytuł 1 dealerem lub licencji rusznikarza za.

Jeśli masz zamiar zająć się w broni palnej lub myśli o zostaniu lombardu radzić sobie broń palną, trzeba będzie drugi typ FFL licencji. Jeśli zamierzasz być lombardów lub lombardu będziesz potrzebował typu 2 NAZWA I licencję.

Jeśli chcesz zbierać zabytkowej broni palnej będzie to trzeci powód dlaczego trzeba się OFF.

Licencja Typ 3 jest to, co trzeba uzyskać. Nie można sprzedawać do ogółu społeczeństwa z tą licencją, ale jesteś w stanie zebrać broń do odbioru z nim.

kupowanie bizuterii w lombardzie

Ostatnim powodem jest to, że chcesz, aby przeładować amunicję lub sprzedaży detalicznej. Do tego masz zamiar wymagać federalnego rodzaj broni palnej licencji 6. Po uzyskaniu tej licencji jesteś w stanie stworzyć własną amunicję legalnie, z wyjątkiem pancerza przekłuwania amunicji robić.

Teraz, gdy dowiedzieliśmy się o różnych rodzajach licencji dostępnych, jesteś gotowy, aby podjąć decyzję. Jeżeli poważnie myślisz o uzyskanie licencji Federal Firearms, byłby to dobry pomysł, aby uzyskać pomoc w uzyskaniu go.

Na szczęście dla ciebie, istnieje kilka doskonałych miejsc w Internecie, które zgromadził duże doświadczenie w pomaganiu innym uzyskania i uzyskać zatwierdzenie FFL jest. Oto kilka innych linków warto zajrzeć na:

Pobierz Pomoc w uzyskaniu Federal pozwolenie na broń

Jackson Stone jest affiliate marketingu, który cieszy klientów łączących się z wspaniałych produktów. Jeśli korzystają ten artykuł i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat licencji Federal Firearms kliknij poniższy link: Federal pozwolenie na broń

– autor artykułu