komis rowerowy Mam chodzenia i jeden z moich ulubionych w zimie jest spacer po buszu. Ostatnio kupiłem $ 20 dolarów rower, żeby dowiedzieć się, że uwielbiam jazdę na rowerze. Więc poszedłem i kupiłem nowy rower, a teraz zrobić 14 mil 3-5 razy w tygodniu.

Po znalezieniu formy ćwiczeń kochasz i że można to zrobić konsekwentnie, może chcesz umieścić więcej pieniędzy do niego. Na przykład kupiłem światła dla mojego roweru, więc mogę jeździć w nocy, jak również zastąpić niektóre inne części do jazdy bardziej przyjemna. Na koniec chciałbym powiedzieć, po prostu zrobić wszystko, aby utrzymać swoją motywację, a reszta powinna się układać. Pamiętaj, najważniejsze jest, aby po prostu zrób to!

Dan Desjardins PO Box 151, Charlton, Ontario Kanada P0J 1B0

komis rowerowy

URL: http://www.headingforhealthy.com

E-mail: dan@headingforhealthy.com

komis rowerowy

„ZACHOWAJ kierując się zdrowo!”

Dan jest certyfikowany osobisty trener, który pomógł ludziom swoje cele fitness, jak również udzielać informacji na temat choroby, odżywiania, treningu i suplementacji. Podczas dokonywania znaczących zmian jest jego życie nauczył lepsze sposoby tworzenia i utrzymywania zmianę i chciałby przekazać tę wiedzę innym.

– autor artykułu