komis komputerowy

Wiele uczelni ma obecnie dużą liczbę osób ubiegających się o każdego z dostępnych pozycji w swoim programie, co może wydłużyć czas wymagany do ukończenia ponad czterech lat. Aby zwiększyć swoje szanse na wybór do programu opieki, trzeba będzie mieć doskonałe GPA liceum, zwłaszcza w naukach. Kontakt z uczelni, że masz zamiar wziąć udział, należy określić, jakie inne kryteria, które Komisja rekrutacyjna poszukuje i wypełnić jak najwięcej jak to tylko możliwe. Wolontariat w lokalnym szpitalu jest również sposób, aby pokazać swoje zainteresowanie w dziedzinie pielęgniarstwa.

Po ukończeniu programu opieki, trzeba będzie z powodzeniem ukończyć Krajowej Rady uzyskaniu pozwolenia Badanie dla zarejestrowanych pielęgniarek (NCLEX-RN). Aby uzyskać zezwolenie na objęcie egzamin, trzeba będzie wystąpić do rady starców w stanie, że będziesz pracował. Uczelnia, że ??jesteś ukończeniu zapewni pomoc w tym procesie. W większości stanów, będzie wolno pracować jako pielęgniarka dyplomowana przez ograniczony czas w oczekiwaniu na wyniki swojej początkowej NCLEX-RN.

Kolejnym warunkiem jest czasochłonne zdobywanie doświadczenia w pracy w ostrych warunkach opieki jako RN. Ze względu na umiejętności potrzebnych do pracy w tym trybie, wiele szpitali będzie wymagać, aby zdobyć pierwsze doświadczenia w mniej ostrego. Jeśli to możliwe, pracuje jeden rok w chirurgicznych, medycznych lub ustąpienia zespołu może dostarczyć doświadczenie musiały zdobyć pozycję w krytycznej opieki medycznej. Wiele programów Crna wymagać będzie jeden rok doświadczenia w pełnym wymiarze czasu pracy w jednostce opieki krytycznej. Mogą one obejmować chirurgiczne, medyczne, opieka wieńcowej, neurologicznych i pediatrycznych krytycznych jednostek opieki.

Istnieje wiele zmiennych, które będą uwzględniały się, jak długo potrwa, aby stać się CRNA.Bez któregokolwiek z warunków zakończone, to zajmie co najmniej cztery lata, aby ukończyć studia BSN, co najmniej jednego roku, aby zdobyć niezbędne doświadczenie, w okresie jednego roku od chwili złożenia wniosku do akceptacji i uruchomieniu programu Crna a następnie dwa do trzy lata, aby zakończyć program szkoleniowy pielęgniarki znieczulenia. Będzie to w sumie co najmniej siedem lat.

– autor artykułu