jak lombard wycenia

Ten pisarz nie jest ekspertem bańki! Ale mam przyjaciół, którzy zasygnalizował pochodzących eksplozje w każdym zdarzeniu. Obecnie są one przewidywania więcej wydarzeń zakańczanie bańki w ciągu najbliższych dwóch do pięciu lat. Ostatnim Bańka, ładowane z trującym gazem tak, że społeczeństwo amerykańskie zostaną zniszczone, zaczyna wyciekać do coraz większej świadomości.

Własność metali szlachetnych i kolekcje jest ubezpieczenie, aby chronić siebie i swoją rodzinę przed ostatecznym bańki. 10% powinien być minimalny procent swoich aktywów jako element upadku waluty. Kwota ta powinna być umieszczona tam wczoraj … i uzupełnione miesięcznie. Płacić podatki; płacić dziesięcinę kościelną; następnie zakupić złote i srebrne sztabki, monety lub kolekcjonowania monet z minimum 10%, co pozostało . Czas sprzedać tego portfela nie jest. Czy można sprzedać lub kontynuowania ubezpieczenia przed wraku nie widziałeś nadchodzi?

Inne środki wyasygnowane dla przyszłych potrzeb, takich jak emerytury, edukację Twojego dziecka lub do życia swoją wizję amerykańskiego snu, mogą mieć również elementy z koszem metali szlachetnych. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą one trwałe papieru, ponieważ płynność jest bardziej efektywny wykorzystuje aktywa papieru. Aby odpowiedzieć, kiedy do kupna lub sprzedaży jest nie dokładna sztuki. Najdroższe odpowiedzią na ogół pochodzi od kogoś, kto otrzyma prowizję od działania. Rząd federalny kocha zobaczyć wszelkiego rodzaju zakupie lub sprzedaży. Jeśli zasób ma żadnych działań, które otrzymują żadnego podatku. Najlepszą radą jest moim zdaniem gromadzić wszelkiego rodzaju oszczędności na pewien okres czasu, jak w okresach miesięcznych. Chyba, że ??podstawowym obszarem działalności jest inwestycyjnych szanse zakupu na niskie i sprzedaży na szczycie pozycji cenowej są bardzo wysokie.Prawdziwy sekret prawdziwej akumulacji bogactwa znajduje się na kupno, a nie w sprzedaży.

jak lombard wycenia

Kolekcjonerskie złote i srebrne monety stanowią 100 mld $ w sprzedaży rocznie. Jako masy odkryć prawdziwą wartość metali szlachetnych kolekcjonowania monet powinien przenieść się do bardziej premium. To dlatego, że istnieje ograniczona podaż, podobnie jak w przypadku złota i srebra barów. Prasa drukarska i atrament produkują tylko złoto głupców.

Skoncentruj swój intelekt na oszczędzaniu i zakup na rynku metali rzeczowe. Mam nadzieję, że ty i twoja rodzina nigdy nie zwrócił się do zbierania na ubezpieczenie aktywów.

Plan na najgorsze – módl się za lepiej!

– autor artykułu