kupowanie telefonu w komisie

Ostatnią część treści będzie międzynarodowe podejście, ponieważ zajmuje się gospodarce światowej. W naszej planecie Ziemi, siedmiu kontynentów na całym świecie zbierają się, aby wziąć udział w handlu międzynarodowym. Dla tych, którzy są zainteresowani w tej części mojego artykułu, można je znaleźć lub wyszukać go w taryfowego, handlu, Międzynarodowego Funduszu Walutowego lub znany jako MFW, Azjatycki Bank Rozwoju i znany jako ADB, eksportu i importu, Common Market, Exchange Rate, Świat Bank.

Aby zrozumieć znaczenie handlu międzynarodowego, zgodnie z James B. Calderwood, „Handel międzynarodowy jest wymiana towarów i usług między krajami i jest czasem nazywany” handel światowy „lub” handel zagraniczny „. Wyjaśnić to znaczenie, umożliwia naród do produkcji towarów może to zrobić najbardziej tanio i wymieniać je na towary stwierdzi bardziej kosztowne w produkcji z jednego kraju do innego państwa. to jest jak handel międzynarodowy oznacza ekonomii. dobrym przykładem, że praktyka international Trade jest Japonia, ponieważ mogą one konkurować z innymi krajami.

Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Rozwoju Azji są głównymi wierzycielami do naszego kraju. Ich fundusze rozwojowe zostały skupić się na rozwoju gospodarczym, takich jak rolnictwo.

Po wspomnieć moją zawartość ekonomii krajowego do globalnego podejścia, muszą wziąć pod uwagę, że jesteśmy w tej kwestii odpowiedzialności społecznej to nie odnosi się do bogatych i biednych ludzi.

kupowanie telefonu w komisie

A. Książki

Calderwood, James B. „International Trade” Cz. 10, The World Book Encyclopedia. Chicago, Świat Książki, Inc., 1985.

Fajardo, Feliciano R. „Ekonomika” 3rd Ed. Sta. Mesa Heights, Quezon City: Rex Printing Company, Inc. maja 1996.

Fusfeld Daniel R. „Keynes, John Maynard” Cz. 11, The World Book Encyclopedia. Chicago, World Book Inc., 1984.

– autor artykułu