komis foto

Uzyskanie OFF – 4 rzeczy, które trzeba wiedzieć

USA Konstytucyjny Druga Poprawka nazywając o prawo do noszenia broni pozwala jednostkom na uzyskanie FFL przez proces aplikacji FFL. Druga poprawka została uwzględniona w pierwotnym Bill of Rights, jako sposobu zapewnienia, że ??osoby nie powinny być objęte ręki niekontrolowanej władzy zadane przez rząd. Istnieją jednak pewne wymagania osoba musi spełnić, aby kwalifikować się do uzyskania ffl oraz wykonywać prawo do noszenia broni.

komis foto

W związku z tym proces uzyskaniu pozwolenia FFL zezwala na rząd federalny, aby mieć kontrolę nad kto ma prawo do noszenia broni i uzyskać, produkcji lub sprzedaży broni i amunicji. Jeśli pragną uzyskać OFF i wykonywać swoje prawo do noszenia broni są następujące cztery elementy procesu aplikacyjnego OFF należy upewnić się przestrzegać, aby uniknąć problemów, gdy użytkownik zdecyduje się uzyskać pozwolenie na OFF.

komis foto

1. Osoby, które chciałyby otrzymać ffl muszą wyraźnie wskazać w procesie aplikacji, co to jest, że zamierzają zrobić, gdy uzyskali oni pozwolenie FFL. Istnieje dziewięć różnych form FFL licencji, które mogą ubiegać się osoby, z których każda odzwierciedla różne intencje i cele. Jeśli jesteś kolekcjonerem broni i chcą uzyskać OFF, dzięki czemu można importować broń palną i amunicję będzie ubiegać się o innej formie licencji FFL niż osoba chce pracować lombard oraz kupna i sprzedaży broni dla publiczności. Gdy pojawi się OFF należy również określić, jakie rodzaje broni palnej i amunicji dążycie do czynienia. Radzenie sobie z urządzeń niszczących lub przebijania pancerza amunicji wymaga innego typu niż typ 1 FFL broni palnej.

2. Jeśli chcesz otrzymać OFF, dzięki czemu można obsługiwać firma do czynienia z bronią palną i amunicją Musisz najpierw upewnić się, że firma spełnia wszystkie przepisy zagospodarowania przestrzennego i prawa w obrębie danej społeczności.

– autor artykułu