jak otworzyc lombard w irlandii Ale czy możemy stać się zbyt zależna od niego? Czy jesteśmy tracąc element ludzkiej działalności?

Właśnie przeniesieni do „smart phone” w tym tygodniu. Wyznaję, że nie chciał go przez jakiś czas, więc wymyśliłem pretekstem chcąc sprawdzić e-mail i Facebook podczas nieobecności bez konieczności noszenia komputera i ewentualnie zapłacić za dostęp do internetu. I rzeczywiście znaleźć to ironiczne, że niskie koszty łańcuchy motel zapewnia bezpłatny dostęp do bezprzewodowego podczas gdy większe drogie hotele, opłaty za dostęp w pokoju. Z coraz więcej ludzi inteligentnych telefonów każdego dnia, zastanawiam się, jak szybko duże hotele zatrzyma oferowanie dostępu poza ich biura w holu, które normalnie są za darmo.

Kocham ideę inteligentnego telefonu, ale odkąd mój mąż dostał, jest on często rozprasza, gdy próbuję z nim rozmawiać. To jest po prostu zbyt łatwo sprawdzić pocztę lub surfować po sieci! Jeden mężczyzna powiedział mi, nawet w tym tygodniu, że czuje się wszystkie dzieci w tych dniach (i niektórzy dorośli!) Mówić tylko w wiadomościach tekstowych. Powiedział, że są one zawsze odnosząc się do „rozmowy” do swoich przyjaciół, kiedy właściwie tylko wymienili wiadomości tekstowych.

Kocham technologii. Ale uciekł moją karierę w tym, by mieć więcej kontaktu z ludźmi. Tak, wiem, że czytasz ten tekst na komputerze i piszę go na komputerze! Ale mogę złożyć artykuły w nadziei, że rzeczywiście rozmawia z jakimś z moich czytelników jednego dnia!

jak otworzyc lombard w irlandii

Technologia jest wielki i rozszerza nasz zasięg. Ale nie zapominaj, że masz oczy i uszy dla jakiegoś powodu, a usta nie tylko do jedzenia! A mój inteligentny telefon nigdy nie zastąpi uściski.

Dale Reynolds

Wystawienie Ciemna strona MLM [http://dale-reynolds.com]

Zapraszam na moją stronę internetową za darmo szkoleń w branży MLM

– autor artykułu