kupowanie zlota w lombardzie Sejfy są jednym z najgorętszych sprzedających się produktów w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz w wielu częściach USA. Wszystko, gotówki i kosztowności zamknięty w domu, po prostu oznacza, że ??posiadanie „bezpieczne” będą również potrzebować innych urządzeń zabezpieczających, takich jak kamery i alarmy antywłamaniowe, jak domy mogłyby być kierowane przez złodziei wiedzieć więcej ludzi trzymają gotówkę w domu.

6. odzyskanie Biura

Co banki i firmy kredytowe wypożyczył, może wrócić, ponieważ coraz bardziej narażonych dłużnicy nie mogą płacić swoje miesięczne płatności. Ostatecznie Agent Reprocession wkracza iz niespłacania kredytów rośnie, więc nie potrzeba „Środek”.

7. Producenci energii słonecznej

Ford i Citibank mogą być pracownicy rzuca, ale tysiące małych i średnich paneli słonecznych producentów skalę zatrudniają. Tani, samo energia odnawialna to przyszłość, a każda firma produkująca panele słoneczne jest na okres boomu, jak inni zamykają drzwi na zawsze.

8. Warsztaty

Jeśli nie można kupić nowy, a następnie naprawić sklepów kolejny przebój. Firmy, które naprawić cokolwiek od skromnej buta do Automobile donoszą ogromny wzrost w biznesie od 2008 roku.

9. Centra szkoleń i kursów

Czy to online lub offline nowe pokolenie bezrobotnych konieczności przekwalifikowania do zawodów przyszłości. To czary okazję, dla każdego, kto gotów zainwestować w ośrodku szkolenia lub kursu. Nasze gospodarki zmieniają się i zmierza w kierunku nowego kierunku i szkolenia będzie kluczem do ruchu naszą gospodarkę do przodu, tworząc przyszłość dla tych, którzy chcą wprowadzić nowe gałęzie przemysłu jutra.

Azjatyckie nagrody Szkoła Europejska poprzednia akademickie i doświadczenie życia w formie międzynarodowego stopnia.

Oceniając zdolność i wiedza pomocą międzynarodowo uznaną metodą oceny APEL, można zakwalifikować się do pewnego stopnia.AEU of erują również absolwentów piętnaście bezpłatne książki na ten temat w przejściu.

Po więcej informacji:

– autor artykułu