kupowanie rzeczy w lombardzie Płatności Xoom może potrwać kilka dni, aby przetworzyć, ale podane są aktualizacje, co do tego, co dzieje się z transakcją, więc masz pewność, że pieniądze są w toku.

ePassporte- Yahoo Answers również zaleca stosowanie ePassporte, usługa płatności online, który oferuje karty użytkownika, w której będziesz otrzymywać płatności. Wiele witryn stowarzyszonych marketingowych używać ePassporte w ramach swoich metod płatności, ponieważ był jednym z pionierów w branży przelewu online.

Te metody płatności internetowych są znane ze swojej niezawodności i efektywności pod względem utrzymywania pieniędzy, ale ze względu na opłaty nie zawsze można skorzystać z ich usług zwłaszcza jeśli spodziewasz się duża suma pieniędzy, aby dotrzeć. Z tego powodu, możesz zwrócić się do płatności przelewem on-line, które mogą być wykonane za pomocą drutu lub przeniesienia rachunku bankowego-do-banku, ale proces odbywa się również trochę czasu.

W tym przypadku, Yahoo Answers sugeruje, że używasz transfery karty kredytowej / debetowej, takie jak Visa lub MasterCard. Nazwy te stanowią dobrą reputację, jeśli chodzi o płatności, więc nie trzeba się martwić o nie dostaję pieniądze od towarów i usług sprzedawanych w Internecie. Transakcje te mogą nawet zwiększyć swoją zdolność kredytową, tak więc dlaczego nie spróbować je?

– autor artykułu